АвстријаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Malta, Spittal an der Drau, Kärnten: 9854

9854

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Malta, Spittal an der Drau, Kärnten
Град :Malta
Регионот 2 :Spittal an der Drau
Регионот 1 :Kärnten
Земја :Австрија(AT)
Поштенски :9854

Други Информации
Јазик :German (DE)
Регионален Код :AT-2
ширина :46.95463
должина :13.50649
Временска Зона :Europe/Vienna
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Malta, Spittal an der Drau, Kärnten се наоѓа во Австрија. Нејзините поштенски код е 9854.

Другите се е достапен
Malta, Spittal an der Drau, Kärnten,9854 ©2014 Поштенски Пребарување