АвстријаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Böheimkirchen, Sankt Pölten-Land, Niederösterreich: 3071

3071

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Böheimkirchen, Sankt Pölten-Land, Niederösterreich
Град :Böheimkirchen
Регионот 2 :Sankt Pölten-Land
Регионот 1 :Niederösterreich
Земја :Австрија(AT)
Поштенски :3071

Други Информации
Јазик :German (DE)
Регионален Код :AT-3
ширина :48.19800
должина :15.76196
Временска Зона :Europe/Vienna
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Böheimkirchen, Sankt Pölten-Land, Niederösterreich се наоѓа во Австрија. Нејзините поштенски код е 3071.

Другите се е достапен
Böheimkirchen, Sankt Pölten-Land, Niederösterreich,3071 ©2014 Поштенски Пребарување