АвстријаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Ried im Innkreis, Oberösterreich: 4772

4772

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Ried im Innkreis, Oberösterreich
Град :
Регионот 2 :Ried im Innkreis
Регионот 1 :Oberösterreich
Земја :Австрија(AT)
Поштенски :4772

Други Информации
Јазик :German (DE)
Регионален Код :AT-4
ширина :
должина :
Временска Зона :
Координирано Универзално Време :
Летно Сметање На Времето : No (N)

Ried im Innkreis, Oberösterreich се наоѓа во Австрија. Нејзините поштенски код е 4772.

Другите се е достапен
Ried im Innkreis, Oberösterreich,4772 ©2014 Поштенски Пребарување