АвстријаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Vöcklabruck, Oberösterreich: 4873

4873

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Vöcklabruck, Oberösterreich
Град :
Регионот 2 :Vöcklabruck
Регионот 1 :Oberösterreich
Земја :Австрија(AT)
Поштенски :4873

Други Информации
Јазик :German (DE)
Регионален Код :AT-4
ширина :
должина :
Временска Зона :
Координирано Универзално Време :
Летно Сметање На Времето : No (N)

Vöcklabruck, Oberösterreich се наоѓа во Австрија. Нејзините поштенски код е 4873.

Другите се е достапен
Vöcklabruck, Oberösterreich,4873 ©2014 Поштенски Пребарување