АвстријаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Lenzing, Vöcklabruck, Oberösterreich: 4860

4860

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Lenzing, Vöcklabruck, Oberösterreich
Град :Lenzing
Регионот 2 :Vöcklabruck
Регионот 1 :Oberösterreich
Земја :Австрија(AT)
Поштенски :4860

Други Информации
Јазик :German (DE)
Регионален Код :AT-4
ширина :47.97312
должина :13.60515
Временска Зона :Europe/Vienna
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Lenzing, Vöcklabruck, Oberösterreich се наоѓа во Австрија. Нејзините поштенски код е 4860.

Другите се е достапен
Lenzing, Vöcklabruck, Oberösterreich,4860 ©2014 Поштенски Пребарување