Austrikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Dellach, Spittal an der Drau, Kärnten: 9772

9772

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Dellach, Spittal an der Drau, Kärnten
Qytet :Dellach
Rajon 2 :Spittal an der Drau
Rajon 1 :Kärnten
Vend :Austri(AT)
Kodi Postar :9772

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :AT-2
gjerësi :46.66169
gjatësi :13.07955
Zona Koha :Europe/Vienna
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Dellach, Spittal an der Drau, Kärnten është e vendosur në Austri.Kodi i saj është zip 9772.

Të tjerët u kërkohet në
Dellach, Spittal an der Drau, Kärnten,9772 ©2014 kodin postar Query