Austrikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Arnoldstein, Villach-Land, Kärnten: 9601

9601

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Arnoldstein, Villach-Land, Kärnten
Qytet :Arnoldstein
Rajon 2 :Villach-Land
Rajon 1 :Kärnten
Vend :Austri(AT)
Kodi Postar :9601

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :AT-2
gjerësi :46.54941
gjatësi :13.70966
Zona Koha :Europe/Vienna
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Arnoldstein, Villach-Land, Kärnten është e vendosur në Austri.Kodi i saj është zip 9601.

Të tjerët u kërkohet në
Arnoldstein, Villach-Land, Kärnten,9601 ©2014 kodin postar Query