Austrikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Einöde, Villach-Land, Kärnten: 9541

9541

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Einöde, Villach-Land, Kärnten
Qytet :Einöde
Rajon 2 :Villach-Land
Rajon 1 :Kärnten
Vend :Austri(AT)
Kodi Postar :9541

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :AT-2
gjerësi :46.70685
gjatësi :13.82170
Zona Koha :Europe/Vienna
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Einöde, Villach-Land, Kärnten është e vendosur në Austri.Kodi i saj është zip 9541.

Të tjerët u kërkohet në
Einöde, Villach-Land, Kärnten,9541 ©2014 kodin postar Query