Austrikodin postar Query
AustriNiederösterreichBadenAltenmarkt-Thenneberg: 2571
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Altenmarkt-Thenneberg, Baden, Niederösterreich: 2571

2571

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Altenmarkt-Thenneberg, Baden, Niederösterreich
Qytet :Altenmarkt-Thenneberg
Rajon 2 :Baden
Rajon 1 :Niederösterreich
Vend :Austri(AT)
Kodi Postar :2571

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :AT-3
gjerësi :48.01667
gjatësi :15.98333
Zona Koha :Europe/Vienna
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Altenmarkt-Thenneberg, Baden, Niederösterreich është e vendosur në Austri.Kodi i saj është zip 2571.

Të tjerët u kërkohet në
Altenmarkt-Thenneberg, Baden, Niederösterreich,2571 ©2014 kodin postar Query