Austrikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Linz, Linz, Oberösterreich: 4030

4030

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Linz, Linz, Oberösterreich
Qytet :Linz
Rajon 2 :Linz
Rajon 1 :Oberösterreich
Vend :Austri(AT)
Kodi Postar :4030

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :AT-4
gjerësi :48.30607
gjatësi :14.28629
Zona Koha :Europe/Vienna
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Linz, Linz, Oberösterreich është e vendosur në Austri.Kodi i saj është zip 4030.

Të tjerët u kërkohet në
Linz, Linz, Oberösterreich,4030 ©2014 kodin postar Query