АвстријаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Fürnitz, Villach-Land, Kärnten: 9586

9586

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Fürnitz, Villach-Land, Kärnten
Град :Fürnitz
Регионот 2 :Villach-Land
Регионот 1 :Kärnten
Земја :Австрија(AT)
Поштенски :9586

Други Информации
Јазик :German (DE)
Регионален Код :AT-2
ширина :46.56127
должина :13.81623
Временска Зона :Europe/Vienna
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Fürnitz, Villach-Land, Kärnten се наоѓа во Австрија. Нејзините поштенски код е 9586.

Другите се е достапен
Fürnitz, Villach-Land, Kärnten,9586 ©2014 Поштенски Пребарување