Austrikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Fürnitz, Villach-Land, Kärnten: 9586

9586

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Fürnitz, Villach-Land, Kärnten
Qytet :Fürnitz
Rajon 2 :Villach-Land
Rajon 1 :Kärnten
Vend :Austri(AT)
Kodi Postar :9586

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :AT-2
gjerësi :46.56127
gjatësi :13.81623
Zona Koha :Europe/Vienna
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Fürnitz, Villach-Land, Kärnten është e vendosur në Austri.Kodi i saj është zip 9586.

Të tjerët u kërkohet në
Fürnitz, Villach-Land, Kärnten,9586 ©2014 kodin postar Query