АвстријаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Kalwang, Leoben, Steiermark: 8775

8775

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Kalwang, Leoben, Steiermark
Град :Kalwang
Регионот 2 :Leoben
Регионот 1 :Steiermark
Земја :Австрија(AT)
Поштенски :8775

Други Информации
Јазик :German (DE)
Регионален Код :AT-6
ширина :47.42739
должина :14.75553
Временска Зона :Europe/Vienna
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Kalwang, Leoben, Steiermark се наоѓа во Австрија. Нејзините поштенски код е 8775.

Другите се е достапен
Kalwang, Leoben, Steiermark,8775 ©2014 Поштенски Пребарување