Austrikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kalwang, Leoben, Steiermark: 8775

8775

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kalwang, Leoben, Steiermark
Qytet :Kalwang
Rajon 2 :Leoben
Rajon 1 :Steiermark
Vend :Austri(AT)
Kodi Postar :8775

Informacione të Tjera
Gjuhë :German (DE)
Kodi Rajoni :AT-6
gjerësi :47.42739
gjatësi :14.75553
Zona Koha :Europe/Vienna
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Kalwang, Leoben, Steiermark është e vendosur në Austri.Kodi i saj është zip 8775.

Të tjerët u kërkohet në
Kalwang, Leoben, Steiermark,8775 ©2014 kodin postar Query